פורץ רכבים

נכון, השקעת מכספך ורכשת רכב יוקרה אשר עלה לא מעט, כעת יש להשקיע ולדאוג לתחזוקה השוטפת ולוודא כי אכן רכבך מוגן ולא מאבד מערכו. ישנם לא מעט מקרים בהם הרכב עלול להינעל ובמקרים אלו יש צורך להזמין פורץ רכבים. בין מקרים אלו נמצא:

  1. איבוד מפתחות
  2. גניבת מפתחות
  3. נעילת המפתחות ברכב
  4. חידוש קידוד
  5. מנגנון נעילה לקוי

ועוד.

פריצת הרכבים הוא שירות העוזר לכל אחת ואחד מאיתנו בעת צרה בה דלת הרכב אינה נפתחת מכל סיבה שהיא. חשוב לדעת כי השירות מוצע וקיים לכל סוגי הרכב והדגמים הקיימים בארצנו.

מאתרים את הפורץ הנכון

כאשר נתקל במצבים בהם אנו עומדים מחוץ לרכב ללא היכולת להיכנס לתוכו, מתחילים במלאכת איתור פורץ הרכבים המתאים ביותר. ישנם מספר קריטריונים אשר יעזרו לאתר ולבחור את הפורץ הטוב ביותר למשימה. חשוב לזכור כי לא פעם עלול להשתבש מנגנון הנעילה האלקטרוני כולו ופריצה אומנם תפתח את דלת הרכב אך הבעיה לא תיפתר. על כן, טרם ניגשים לאיתור פורץ רכבים, יש להבין מה התקלה / הכשל הקיים.

בוחרים פורץ

הקריטריון הראשון הוא המיקום. הדבר הנכון לעשות הוא לאתר כמה פורצים המעניקים שירות באזור בו הרכב נמצא. אין טעם להזמין פורץ הנמצא במיקום רחוק שכן עלויות השירות כנראה יהיו יותר גבוהות בשל המרחק וגם זמן ההגעה יהיה ארוך יותר.

הקריטריון השני אותו יש לבחון הוא ניסיון והמקצועיות של נותן השירות. זאת ניתן לעשות על ידי תשאול פשוט של כמה זמן הוא בתחום, האם מכיר את הדגם הספציפי של הרכב המדובר ועוד. המקצועיות שלו תשוקף לכם בשיחה קצרה וכך תוכלו להיות בטוחים כי הפורץ יודע מה הוא עושה.

הקריטריון השלישי הוא אמינות הפורץ. כאשר מדובר על רכבי יוקרה, חשוב מאוד כי הפורץ יהיה אמין ויחזיק בתעודת יושר מהמשטרה. אומנם לכל רכב בארץ יש ביטוח אך גניבת רכב לעולם לא תהייה נעימה ותמיד תטמון בחובה שלל סידורים ותשלום חלקי.

הקריטריון האחרון הוא המחיר. תודות לעובדה שלא קיים מחירון אחיד למקצוע פריצת הרכבים, ישנם לא מעט מחירים לאותו השרות. על כן, מומלץ לנהל משא ומתן מהיר הנוגע לגובה המחיר. במרבית המקרים, יתגמש הפורץ ואתם תיהנו מחיסכון.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *