עו”ד תעבורה

רכשתם רכב חדש, דאגתם לביטוח, לכל האבזור המתאים ותקופה קצרה לאחר מכן קיבלתם בדואר קנסות תעבורה שבהן אישום לגבי עבירות תנועה כאלו ואחרות שביצעתם ואתם חושבים שמדובר בטעות?

הילד רק קיבל רישיון והתנגד לבדיקת ינשוף לאחר שסיים את הבילוי הלילי שלו ואתם תוהים מה ניתן לעשות?

שכרתם רכב בחו”ל באמצעות סוכנות תיירות ישראלית ותקופה קצרה לאחר שחזרתם לארץ, קיבלתם קנסות תעבורה? אם מצבים אלו ועוד מוכרים לכם, הצעד הבא המומלץ הוא שכירת שירותיו של עורך דין תעבורה.

פרופיל מקצוע עורך דין תעבורה

עורך דין המומחה בענייני תעבורה הינו איש מקצוע אשר סיים לימודי משפטים, עבר בהצלחה את מבחני הלשכה ואוחז בתעודה המורה כי הוא בעלת תואר במשפטים וכן באסמכתא אודות הסטאז’ והניסיון שלו בתחום התעבורה.

חשוב מאוד שתוודאו כי עורך הדין אותו אתם בוחרים הוא בעל ניסיון בכל הקשור בדיני תעבורה וכי יש לו ניסיון רב ומוניטין הבנוי מהצלחות בכל הקשור אל קנסות תעבורה, נהיגה בשכרות וכל נושא של תעבורה בו אתם זקוקים לעזרתו.

מצבים בהם יעזור עו”ד תעבורה

עורך דין לתאונות דרכים יכול לעזור לכם בכל הקשור אל תאונת דרכים ועבירות תנועה שונות אשר גררו עונשים בדרגות שונות וקנסות תעבורה. ההחלטה להשתמש בשירותיו של עורך דן המומחה בתחום התעבורה יכול לעזור לכם בכל הקשור אל הקלת העונש, הפחתת קנסות תעבורה ואף ביטול ההרשעה וזאת בשל הידע המקצועי, הניסיון בכל הקשור אל הכרת הבירוקרטיה המשפטית שלו.

להלן, הנושאים בהם עוסק עו”ד המומחה בדיני תעבורה: נהיגה בשיכרות, קנסות תעבורה, מהירות מופרזת, תאונת דרכים, השבתה של הרכב, פסילה מנהלתית, שימוש בטלפון סלולארי בעת נהיגה, ועוד.

קנסות תעבורה- דרושה עזרה

מדינת ישראל משתמשת כיום בקנסות תעבורה על מנת לנטרל או להרתיע כל אדם אשר מבצע עבירה בכבישי ישראל. עבירה זו יכולה להיות בגין אי עצירה ברמזור אדום, נהיגה במהירות מופרזת, אי ציות לתמרורים, נהג חדש אשר שכח לשים שלט על הרכב המורה כי הוא אכן נהג חדש, ועוד.

בעבר, קנסות התעבורה נעו בין 40 ₪ לעבירת תנועה שהוגדרה כקלה ועד 1000 ₪ לעברה אשר נחשבה חמורה. בעשר השנים האחרונות שונות דרגות קנסות התעבורה וכן כל הקשור אל נושא תשלום הקנס הכפול.

נכון להיום, הקנסות יקבעו בהתאם לסוג העברה שאתם מבצעים וסוג העברה יקבע בהתאם לשיקול איש החוק באם היא נעשתה בכוונה תחילה או לאו. (שיחה בנייד, משמע עבירת תנועה שנעשתה בכוונה תחילה).

בנוסף, על כל קנס תקבלו גם נקודות אשר יצטברו עד כמות מסוימת שלאחריה יישלל הרישיון שלכם.

שימוש בשירותיו של עו”ד לענייני תעבורה יוביל לכך שהוא יבדוק מה העברה בגינה קיבלתם קנסות תעבורה וינסה להוכיח כי הקביעה הייתה מוטעית מיסודה, שהעבר התעבורתי שלכם נקי או/ו שלא נעשתה כאן עברה בכוונה תחילה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *