מוסך סיאט

עליות הרכב, בנוסף להוצאות הדלק והביטוח מוגדרים כטיפולים ותיקונים שונים שעליך לבצע ברכבך, לרבות תיקוני פנסים, ברקסים, מגבים, פחחות ועוד. איך תדע שאתה מקבל את השירות הטוב ביותר ומבצע את התיקון הטוב ביותר והמתאים ביותר לרכבך?

אם הנך מחזיק ברכב של חברת הרכבים הספרדית סיאט באפשרותך לפנות לכמה מוסכים לביצוע טיפולים ותיקונים שונים ברכב. תוכל לפנות למוסך מורשה, מוסך סיאט.

המחירים אומנם בהתאם, מוסך פיראטי ידרוש כ30-40% פחות במחיר על תיקון או טיפול מקביל במוסך של חברה סיאט אך אל תצפה לשירות ולחלקים מובילים.

חייך תלויים במוסך

מוסך פיראטי עובד ללא אישורי משרד התחבורה הישראלי וללא חלקים מקוריים, לרוב חלקי החילוף במוסך הם יד שנייה או חלקים מיצרניות חלקי רכב חסרות שם או ניסיון. בנוסף, גם עובדי המוסך הם בעליי ידע בתחום הרכב אך אין ברשותם ידע מספק בעבור כל סוג וסוג של רכב. לדוגמא, החלפת ברקסים ברכב על ידי אדם שאינו מוסמך לכך ועל ידי חלקי חילוף זולים, עלולה להביא לתוצאות הרסניות בעת בלימת חירום. חייך תלויים בכך.

מוסך של חברת הרכב סיאט, לעומת זאת, מומחה לטיפול בכל תקלה וכל בעיה במגוון רכבי סיאט הקיימים בישראל. בנוסף המוסך מעסיק שורה של אנשי מקצוע מהטובים בתחומם החל ממכונאי רכב עטורי ניסיון ועד חשמלאי רכב בעלי ידע רב היודעים כיצד לטפל בכל תקלה שלא תהייה בכל רכבי סיאט ברמת איכות העבודה ואיכות החלקים המבוקרים על ידי משרד התחבורה.

התשלום עבור טיפול שכזה הוא בהתאם, אך יכול להוות גורם מכריע במצבי חירום אליהם תגיע עם רכב הסיאט שלך.

מוסך מורשה

מוסך מורשה הוא אמנם מוסך בעל ידע בתפעול תקלות למיניהן ומחזיק ברשותו חלקי חילוף מתאימים הנושאים תקנים מתאימים, אך אין ברשות אנשי המקצוע שעובדים בו  את הידע והניסיון לגבי כל הסוגים של  רכבי חברת סיאט, וכך אם תגיעו עם תקלה או טיפול המצריכים ידע ממוקד יותר על פי סוג הרכב, עלולות להתעורר בעיות ותקלות. חשוב לציין כי המחיר גבוה ממוסכים פיראטיים, אך נמוך ממוסך הרכב של סיאט ולא תמיד מומלץ לטפל ולתקן במוסך מורשה.

לסיכום, מוסך מורשה סיאט, כגון צ’מפיון מוטורס, הוא המומלץ ביותר לטיפול ברכבי סיאט ורכבי יונדאי. מכונאי ועובדי המוסך הם בעלי ידע ספציפי בתיקון ופתרון בעיות ותקלות בכל רכבי סיאט למיניהם ודורותיהם. הם עוברים השתלמויות דחופות בנוגע לשינויים וחידושים בשוק רכבי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *