סוכנות רכב

סוכנות רכב היא חברה המציעה רכבים במחירים אטרקטיביים ובתנאי מימון נוחים. בסוכנות ניתן גם לבצע מכירת רכב. אנשי המקצוע בסוכנות יאפשרו לכם לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכים וליכולות שלכם, לאחר אפיון והגדרת סוג הרכב המתאים לשימוש המצופה ממנו.

מדוע כדאי לקנות רכב מסוכנות רכב?

יתרון ברור ובולט בקניית רכב בסוכנות רכב הוא האחריות שניתנת על הרכב. עצם נתינת האחריות מעיד על קיומו של גוף שלוקח על עצמו מחויבות- המגולמת באחריות שניתנת ללקוח – לספק רכב איכותי ובטיחותי שעבר את המבדקים הנדרשים ונמצא כשיר לעלות על הכביש. לכל סוכנות יש משך שונה של אחריות לרכבים שהיא מוכרת וחשוב לבדוק לכמה שנים ועל איזה מערכות ומכלולים של הרכב היא חלקה.

ברכישת רכב מסוכנות אתם מייתרים את הצורך לכתת רגליים בין מקורות שונים, קל וחומר פטורים ממיקח וממכר ומאי נעימויות שונות הכרוכות בניהול משא ומתן על קניית המכונית או מכירתה מגורם פרטי, שאין לכם יכולת לוודא את רמת אמינותו, יושרו והגינותו.

סוכנויות רכב מציעות לא רק רכבים אלא גם תנאי מימון נוחים לרכישתן על ידי הלוואות בתנאים נוחים

front-page-image-heww

מדוע סוכנות עדיפה על מגרש?

בעוד סוכנות רכב מציעה מכלול מרכיבים בעסקה, לרבות ביצוע רכישת רכב בשיטת טרייד אין, שבה אתם יכולים לשדרג את הרכב על ידי מסירת רכבכם לסוכנות והיא, בתוספת מחיר מסוים שמוסכם מראש, מציעה לכם רכב אחר, מדגם מתקדם יותר. במגרשים למכירת רכבים אתם עשויים או עלולים לפגוש מכוניות שאין כל ביטחון כי מנועיהם וחלקים פנימיים חשובים אחרים תקינים. אין ספק כי בסוכנות תוכלו למצוא רכבים איכותיים ובטיחותיים הרבה יותר מאשר במגרשים למכירת רכבים.

בסוכנויות מוצע לכם שירות כולל, אדיב, רכבים איכותיים ובטיחותיים ברמה גבוהה ביותר. כדאיות רכישת רכב מסוכנות משתלמת- ודאי מבחינה השוואתית- בכל המדדים הרלוונטיים לבחירה: ותק, ניסיון, מקצועיות, אמינות, מאגר גדול של לקוחות מרוצים שמבצעים מדי פעם שדרוג מכוניות באותה סוכנות, עבודה מול גופים ומוסדות גדולים ( יש חברות שרוכשות אל כל צי הרכב שלהן בסוכנות רכב גדולה) ועוד.

קנייה מושכלת

בשל מחירה הגבוה של מכונית- ודאי מכונית חדשה “מהניילון” – אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להמר עליו ולרכוש אותו ממקור שאין לכם ביטחון באמינותו. לסוכנויות רכב יש מרכז וסניפים שבהם ניתן לקבל את כל המידע. הסוכנות תלך לקראתכם בהיצע חלופות שונות למימון הרכב וכך יוכלו גם מי מכם שאין להם את מלוא הסכום לחלק אותו לתשלומים חודשיים לאחר תשלום מקדמה וליהנות מרכב חדש מבלי לשבור תכניות חיסכון. בסוכנויות הרכב השונות ישמחו לשרת אתכם ולעשות כל מה שניתן ואפשרי על מנת לרצות אתכם ולאפשר לכם ליהנות מנסיעה בטוחה ורגועה במכונית שעברה את כל בדיקות הבקרה, הבטיחות והאיכות הנדרשות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *