4 טיולים שחייבים בהם רכב שכור

Posted on: 7 בJuly 2020, by :

יש מקומות שההגעה אליהם ללא יכולת להתנייד באופן עצמאי פשוט תהרוס משמעותית את החוויה, את כמות המקומות והאתרים שתוכלו לבקר בהם ואת ההנאה מלתכנן את הזמן בלי לחץ של להספיק לתחבורה ציבורית.

בכתבה זו ריכזנו 4 יעדי טיול בעולם שאתם פשוט חייבים לשקול את ההגעה אליהם עם רכב, אחרת אתם פשוט תראו פחות ותעשו פחות.

4 מקומות שרכב משדרג

• אגם גארדה – אזור מרהיב השוכן סביב אגם גארדה, מלא עיירות קטנות וציוריות, אטרקציות, מסעדות, יקבים שלא תראו את רובם אם תסתמכו רק על תחבורה ציבורית, טיול לאזור גארדה ללא רכב יגרום לכם די להשתקע באזור ספציפי במקום לחרוש כל פינה סביב האגם.
• כריתים – כריתים הוא אי גדול יחסית ולרוב הישראלים נוחתים בהרקליון ומשם מגיעים לאיזה מלון, חוף או עיירה קטנה באמצעות שירות ההסעות ומשתקעים שם למשך כל תקופת החופשה, אבל זוהי טעות איומה שכן כריתים הוא אי מרהיב עם עיירות עתיקות ויפות, כפרים קטנים ומבודדים, אגמים, חופים יפים והמון אטרקציות נוספות, עם רכב שכור תוכלו למצות הרבה יותר ולראות דברים נוספים.
• טוסקנה – אחד האזורים הכי מוכרים וידועים לטיול עם רכב שכור, שדות ירוקים פרוסים על שטח הררי מרהיב, כרמים וישובים קטנים ומדהימים, אם אתם מבקרים בטוסקנה רכב הוא המלצה חמה, כך תוכלו לסייר ולהגיע לעיירות היפות, לכפרים הציוריים, ליקבים קטנים ומיוחדים ובעיקר לעשות המון תמונות על רקע נופים קסומים.
• סלוניקי – אמנם סלוניקי היא עיר שאפשר להשתקע בה מספר ימים וליהנות מאוכל טוב, פאבים וטיילת תוססת אבל אם אתם רוצים במהלך היום גם לראות קצת נופים אחרים, קצת ירוק בעיניים, מפלים ואתרי טבע מופלאים שכרו רכב וטיילו קצת.

מרחבי הרשת:

מטרנה – הכי קרוב אלייך אמא , עמוד הפייסבוק של חברת מזון התינוקות המובילה בישראל.